O nás

Je nám velkou ctí, že Vám můžeme zprostředkovat prodej jedinečné francouzské kosmetické značky Bernard Cassiere. Bernard Cassiere je rodinná značka, 100% francouzská, 100% vyrobená ve Francii. Byla založena a pochází z Corrèze. Značka patří do skupiny Sothys International a zakladatelem je pan Bernard Mas.

Hlavní hodnoty značky BC:

  • Jsme věrni našemu francouzskému původu, který odráží naše know-how, a našemu domovu – Brive – což je svědectví o naší rodinné historii. Originální impuls pro dobrodružství, který nás stále inspiruje a řídí naši kreativitu. Jsme a chceme být inspirováni přírodou!
  • Vyhýbáme se používání kontroverzních látek (parabeny, ftaláty, formaldehyd…)
  • Vyhýbáme se škodlivým látkám pro životní prostředí (plastové kuličky, palmový olej…)
  • Netestujeme naše výrobky na zvířatech a nežádáme ani třetí strany, aby to udělaly za nás: v Bernard Cassière milujeme zvířata!
  • Receptury, vyvinuté naší laboratoří jsou plodem dlouhého výzkumu složek, textury a vůně. Všechny naše procedury jsou navrženy tak, aby respektovaly standardy složení s vysokou účinností, kompatibilitu s pokožkou a také se při užívání staly denním potěšením.
  • Podporujeme všechny ženy a muže, aby se s našimi výrobky cítili každý den lépe!
  • Na našich produktech zobrazujeme množství přirozeně aktivně složek tímto logem:

Dotazník péče o pleť

Abychom Vám mohli doporučit opravdu cílenou péči Bernard Cassiere, velmi nám pomůže vyplnění následujícího dotazníku.

1. Vaši pleť byste zařadil/a do kategorie

2. Na jaký cíl ke zlepšení stavu pleti byste se zaměřil/a? (možné zaškrtnutí více bodů)

3. Jaké jsou vaše zkušenosti s přípravky, které jste doposud používal/a?

4. K odlíčení pleti používám pravidelně

5. Známky stárnutí pokožky: (možné zaškrtnutí více bodů)Uvedené osobní údaje budeme zpracovávat pouze pro účely zpracování a vyřízení zasílaného dotazníku a pro zaslání odpovědi či jiné zpětné reakce. Pro tento účel není souhlas subjektu údajů vyžadován.