O nás

HISTORIE VZNIKU BERNARD CASSIERE

Bernard Cassière, to je SKUTEČNÝ příběh. Vesnice Auriac, která leží v odlehlé části regionu Haute Corrèze, skrývá mnohá tajemství. V zatáčce u cesty stojí hezký malý dům, kde se odehrávala historie Bernard Cassière.

Bernard je křestní jméno zakladatele značky BC, pana Bernarda Mase, prezidenta a zakladatele skupiny Sothys. Pevně připoután ke svým kořenům se rozhodl zakotvit činnost v Corrèze, svém rodném kraji. V této, tak krásné části Corrèze, zvané Xaintrie, nacházíme inspiraci a přírodní aktivní látky pro naše produkty, jako jsou například naše chrpy a borůvky.

Nyní znáte naši historii i ducha, který nás vede. Duch, který dělá z Bernarda Cassièra krásnou značku, kde se snoubí a naplno projevuje láska a respekt k přírodě …

NAŠE FILOSOFIE:

Nabídnout kvalitní kosmetiku všem ženám i mužům. Naše profesionální kosmetika je určena jak pro vás dámy, tak i pro vás, pánové. Koneckonců, všichni máme právo mít svou poličku v koupelně? 😊

Během našeho vývoje věnujeme zvláštní pozornost původu našich materiálů i našich obalů (pokud je to možné preferujeme lokální zdroje). Některé z našich přírodních aktivních látek pocházejí dokonce z našich vlastních zahrad, jiné jsou z fair trade …

Naše produkty jsou navrženy tak, aby účinně odpověděly na vaše různé problémy: zpomalení procesu stárnutí, redukce vrásek, redukce pigmentových skvrn, hydratace nebo chcete-li vytvarovat siluetu před létem, zjemnit pokožku svého těla… prostě cítit se dobře!

Tohle je naše síla. Patříme do rodinné skupiny (URL Sothys), naše vlastní infrastruktura umožňuje záruku kvality. Naše výrobky jsou 100% vyrobeny ve Francii. Od návrhu v naší výzkumné a vývojové laboratoři, přes výrobu v naší výrobní jednotce až po dodávku, to vše se děje v zeleném prostředí uprostřed Corrèze.

Kreativita a věda nejsou neslučitelné! Naším závazkem je hledat inovativní složení, rozmanité vůně, stejně tak jako příjemné textury, abychom Vám poskytli potěšení z výsledku dokonalé péče. Všechny naše produkty jsou testovány (ne na zvířatech!) našimi toxikology, aby byla zajištěna jejich kožní snášenlivost a co nejvyšší účinnost

Je nám velkou ctí, že Vám můžeme zprostředkovat prodej jedinečné francouzské kosmetické značky Bernard Cassiere. Bernard Cassiere je rodinná značka, 100% francouzská, 100% vyrobená ve Francii. Byla založena a pochází z Corrèze. Značka patří do skupiny Sothys International a zakladatelem je pan Bernard Mas.

Hlavní hodnoty značky BC:

  • Jsme věrni našemu francouzskému původu, který odráží naše know-how, a našemu domovu – Brive – což je svědectví o naší rodinné historii. Originální impuls pro dobrodružství, který nás stále inspiruje a řídí naši kreativitu. Jsme a chceme být inspirováni přírodou!
  • Vyhýbáme se používání kontroverzních látek (parabeny, ftaláty, formaldehyd…)
  • Vyhýbáme se škodlivým látkám pro životní prostředí (plastové kuličky, palmový olej…)
  • Netestujeme naše výrobky na zvířatech a nežádáme ani třetí strany, aby to udělaly za nás: v Bernard Cassière milujeme zvířata!
  • Receptury, vyvinuté naší laboratoří jsou plodem dlouhého výzkumu složek, textury a vůně. Všechny naše procedury jsou navrženy tak, aby respektovaly standardy složení s vysokou účinností, kompatibilitu s pokožkou a také se při užívání staly denním potěšením.
  • Podporujeme všechny ženy a muže, aby se s našimi výrobky cítili každý den lépe!
  • Na našich produktech zobrazujeme množství přirozeně aktivně složek tímto logem:

Dotazník péče o pleť

Abychom Vám mohli doporučit opravdu cílenou péči Bernard Cassiere, velmi nám pomůže vyplnění následujícího dotazníku.

1. Vaši pleť byste zařadil/a do kategorie

2. Na jaký cíl ke zlepšení stavu pleti byste se zaměřil/a? (možné zaškrtnutí více bodů)

3. Jaké jsou vaše zkušenosti s přípravky, které jste doposud používal/a?

4. K odlíčení pleti používám pravidelně

5. Známky stárnutí pokožky: (možné zaškrtnutí více bodů)



Uvedené osobní údaje budeme zpracovávat pouze pro účely zpracování a vyřízení zasílaného dotazníku a pro zaslání odpovědi či jiné zpětné reakce. Pro tento účel není souhlas subjektu údajů vyžadován.