Pro profesionály

Jsme partnerem profesionálů

Nabízíme možnost spoluráce pro salony, wellness centra a hotely. Díky jedinečnému složení, přírodními látkami ve vzorci a vysokému účinku je Bernard Cassiere značkou, která se rychle stává v České republice velmi oblíbenou a vyhledávanou. Nabízíme velmi vstřícný a individuální přístup ke každému klientovi.

Kvalita produktů

Bernard Cassiere je rodinná francouzská značka, 100% vyrobená ve Francii. Byla založena a pochází z oblasti Corrèze a je součástí skupiny Sothys International. Všechny naše produkty se vyznačují vysokým obsahem přírodních látek jejichž množství je viditelně označeno na každém produktu.
• Zcela se vyhýbáme používání kontroverzních látek jako jsou parabeny, ftaláty, formaldehyd…
• Vyhýbáme se také látkám škodlivým pro životní prostředí (plastové kuličky, palmový olej…)
• Naše výrobky netestujeme na zvířatech a nežádáme ani třetí strany, aby to udělaly za nás: v Bernard Cassière prostě milujeme zvířata!

Školení

Pravidelně pro naše kosmetičky pořádáme a zajišťujeme školení s cílem poskytnout maximální informace o našich kosmetických produktech a pomoci neustále zlepšovat služby pro koncové zákazníky. Věříme tomu, že pravidelné školení a vzdělávání je jednou z hlavních cest k úspěchu! Naučíme Vás nejen pracovat s našimi produkty, ale poskytneme Vám řadu užitečných informací, které využijtete při práci se svými klienty. Naučíme Vás být úspěšní ve svém oboru!

Bonusový program

Abychom usnadinili podnikání kosmetičkám a podpořili prodej produktů koncovým zákazníkům, máme pro profesionály bonusový program, v jehož rámci si mohou za nasbírané body vybírat zdarma z nabídky propagačních materiálů, vzorečků a vybraných produtků.

Startovací balíčky

Pro usnadnění začátků a rozjezd nových salonů máme k dispozici zvýhodněné startovací balíčky, které Vám umožní snížit počáteční vstupní náklady. Startovací blíčky jsou koncipovány tak, aby s nimi bylo možné poskytnout kompletní ošeteření. K balíčkům nabízíme také možnost podrobného seznámení s produkty včetně praktických ukázek a zaškolení od naší zkušené školitelky.

Objednání

Pro pohodlné objednání je k dispozici objednávkový systém. Objednávky zasíláme prostřednictvím PPL, snažíme se expedovat ihned. Při velkoobchodní objednávce nad 1.500 Kč je doprava zdarma, jinak za dopravné účtujeme částku 125 Kč. Objednané zboží si můžete vyzvednout také zdarma osobně na adrese: Dílenská 14, Plzeň, po telefonické domluvě.

V případě zájemu o registraci a spolupráci vyplňte prosím náš registrační formulář. Rádi Vás budeme kontaktovat. Případně využijte našich kontaktních emailů nebo se s námi spojte telefonicky.

Dotazník péče o pleť

Abychom Vám mohli doporučit opravdu cílenou péči Bernard Cassiere, velmi nám pomůže vyplnění následujícího dotazníku.

1. Vaši pleť byste zařadil/a do kategorie

2. Na jaký cíl ke zlepšení stavu pleti byste se zaměřil/a? (možné zaškrtnutí více bodů)

3. Jaké jsou vaše zkušenosti s přípravky, které jste doposud používal/a?

4. K odlíčení pleti používám pravidelně

5. Známky stárnutí pokožky: (možné zaškrtnutí více bodů)Uvedené osobní údaje budeme zpracovávat pouze pro účely zpracování a vyřízení zasílaného dotazníku a pro zaslání odpovědi či jiné zpětné reakce. Pro tento účel není souhlas subjektu údajů vyžadován.